The Universe
Как започнахте да играете Role Play? Flowwoe

Добре дошли в The Universe!

Форумът се премести на адрес: www.universebg.com
The Universe
Как започнахте да играете Role Play? Flowwoe

Добре дошли в The Universe!

Форумът се премести на адрес: www.universebg.com
The Universe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalРегистрирайте сеПоследни снимкиВход

 

 Как започнахте да играете Role Play?

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Venom Kiss
Факир на форума
Факир на форума
Venom Kiss


Female Gemini
Данни на Героя
Раса: човек
Адрес: West Valley West Valley
M.A.:

Как започнахте да играете Role Play? Empty
ПисанеЗаглавие: Как започнахте да играете Role Play?   Как започнахте да играете Role Play? EmptyВто Дек 07, 2010 1:55 am

Как започнахте да играете Role Play? HomePic

Как започнахте да играете рол плей? Какво в играта ви хареса? Кое най-много ви "зариби"?
Върнете се в началото Go down
http://www.rp-u.darkbb.info
Lily
Звезден Дъжд
Звезден Дъжд
Lily


Female Taurus
Данни на Героя
Раса: Ангел
Адрес: North-East Realm North-East Realm
M.A.: Сигма Сигма

Как започнахте да играете Role Play? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как започнахте да играете Role Play?   Как започнахте да играете Role Play? EmptyЧет Дек 16, 2010 2:31 am

По скайп ми пратиха линк към този форум и ми казаха че много ще ми хареса. Първоначално не мислех да си правя герой, но накрая си направих и така започнах да играя.
Харесва ми това, че играта ми позволява да избягам от реалността. Буквално се вманиачих в играта хД
Върнете се в началото Go down
http://teenobsession.forumotion.com/forum.htm
Venom Kiss
Факир на форума
Факир на форума
Venom Kiss


Female Gemini
Данни на Героя
Раса: човек
Адрес: West Valley West Valley
M.A.:

Как започнахте да играете Role Play? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как започнахте да играете Role Play?   Как започнахте да играете Role Play? EmptyЧет Дек 16, 2010 3:49 am

Аз започнах да играя рол плей след като един път се заговорих с Ками. Питах я неща от сорта: Какво е то? Ама какво представлява? Ама защо? и т.н. (Не знам как не и омръзна да ми отговаря на тъпите въпроси.) След като си направих герой и т.н., нахално се натрясъх в "къщата" и и я принудих да ми направи сефтето (за игра) хД... След това не играх известно време, но след като разбрах за един бал... Е там беше ДЪ БИГ ЗАРИБЕЙШЪН хД... Играхме много интересна игра.. Абе като цяло с нея съм разигравала най-интересни неща (и Джейн, и Сиси, и Пепи ) така че.. Главната причина, за това сега да играя в Майти Мастер.
Върнете се в началото Go down
http://www.rp-u.darkbb.info
Соня Грей
Ултракомпактно Джудже
Ултракомпактно Джудже
Соня Грей


Female Aquarius
Данни на Героя
Раса: Хибрид
Адрес: Vampire South Coast Vampire South Coast
M.A.: Омега Омега

Как започнахте да играете Role Play? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как започнахте да играете Role Play?   Как започнахте да играете Role Play? EmptyСъб Дек 18, 2010 3:38 am

Как започнах ли? Спомням си как миналата година, към края на учебната година една приятелка ми звъни по телефона и ми вика „Знаеш ли? Намерих един много як английски роулплей сайт за Здрач, където можеш да си някой от героите..” В първия момент бях „Какво по дяволите?”, след което любопитството ми надделя и с много увещания, че няма да кажа сайта на никого, тя ми го прати по скайп. И от тогава досега – роулплея като цяло се е превърнал в неразделна част от моето ежедневие.
Върнете се в началото Go down
Creepy Fantasy
Ултракомпактно Джудже
Ултракомпактно Джудже
Creepy Fantasy


Female Cancer
Данни на Героя
Раса: Човек
Адрес: West Valley West Valley
M.A.:

Как започнахте да играете Role Play? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как започнахте да играете Role Play?   Как започнахте да играете Role Play? EmptyСъб Дек 18, 2010 7:48 am

Ами тази година, някъде към Април месец, намерих в един форум дял "Рол плей". Нямах си никаква идея какво е това, но тъй като постоянно се ровичкам във всичко, разгледах дяловете и коментарите, както и правилата. Та видях, че всички са си направили по някакъв герой и това нямаше как да не привлече интереса ми, тъй като обожавам да си измислям подобни неща. Няколко дена се каних, докато избера име, актриса и т.н., и накрая като си направих героинята и играх 1-2 пъти, вече нямаше отказване... Само си представях колко различни неща могат да се случат на героинята ми с малко фантазиране, тъй като в играта всичко е възможно, как ще протече живота й, и прочие. Целта ми беше да се прибера от училище и да пиша в РП-то. От тогава до сега мисля, че не е имало ден, в който да не се занимавам с нещо свързано около играта, дори само да разглеждам.
Върнете се в началото Go down
Sweet Tease
The Master of the Universe
The Master of the Universe
Sweet Tease


Female Gemini
Данни на Героя
Раса: Човек
Адрес: West Valley West Valley
M.A.:

Как започнахте да играете Role Play? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как започнахте да играете Role Play?   Как започнахте да играете Role Play? EmptyСъб Дек 18, 2010 11:10 am

Ами как започнах... Бях модератор в един форум и по едно и също време направиха за мен дял изкуства и за един друг мод - дял роул плей. Понеже дяловете бяха нови и никой не пишеше в тях, се разбрахме аз да пиша в роул плея, а той - в изкуствата... Направих си герой, играх с Тина (двете с нея създадохме първите герои). Помня колко ми беше ужасен първия роул... Нямах си и на представа как се играе и какво представлява, пишех само пряка реч с емотиконки :Д Ужас.
След един-два дена си организирахме парти на плажа. Това беше момента, в който се зарибих истински. Беше толкова якоо!!! Пусках клипчета от плажни партита, огън, направо се вживявах истински. На края на нощта героинята ми се влюби в прослувутия Мат и оттогава до сега не го е разлюбила :Д
Имам чувството, че когато остарея и се пенсионирам, това ще ми е единственото занимание хахаах rofl
Върнете се в началото Go down
http://www.rp-u.darkbb.info
Sponsored content





Как започнахте да играете Role Play? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как започнахте да играете Role Play?   Как започнахте да играете Role Play? Empty

Върнете се в началото Go down
 
Как започнахте да играете Role Play?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Universe :: КЛЮКАРНИК - Дискусии и спам-
Идете на:  
Protected by Copyscape Online Plagiarism Check
Free forum | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии